www.odtahovasluzbabrno.com | |

Profil firmy Odtahová služba Brno

Předmětem podnikání naší firmy je především provozování nonstop odtahové služby po Brně a celém Jihomoravském kraji. Poskytujeme kvalitní silniční služby motoristům v případě drobné poruchy, defektu nebo dopravní nehody. Moderní technikou odtáhneme Vaše havarované i nepojízdné vozidlo na území Brna a celého Jihomoravského kraje.

Naše firma poskytuje profesionální služby 24 hodin denně – NONSTOP Odtahová služba Brno – odtažení Vašeho osobního vozu a ekologická likvidace vozidel. Naše služby objednávejte na tel.čísle +420 604 567 703.

Auto odtah Brno

Ve všech výše zmíněných oblastech Vám nabízíme velice profesionální služby na vysoké úrovni. Svým zákazníkům, kteří potřebují auto odtah Brno a okolí či ekologickou likvidaci, se vždy plně věnujeme. Od toho je tu také náš dispečink, který je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně, v kteroukoli denní či noční hodinu – nonstop odtahová služba Brno je tu pro Vás. Naším prvotním cílem je spokojený řidič, který neztrácí čas zbytečným čekáním na auto odtah Brno.

Nonstop na telefonu +420 604 567 703.

Odtažení vašeho vozu – odtah Brno

Našim zákazníkům jsme k dispozici pro odtažení vozidla vždy, za jakéhokoli počasí a v kteroukoli denní či noční hodinu – NONSTOP. Naše odtahovka přijede pro Vaše vozidlo, i když už jako automobil nevypadá ...

Odtažení Vašeho vozu – odtah Brno a okolí objednávejte nonstop na telefonu +420 604 567 703

ODTAHOVÁ SLUŽBA BRNO | +420 604 567 703 | info@odtahovasluzbabrno.com | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt