www.odtahovasluzbabrno.com | |

Ekologická likvidace Brno a okolí

AKCE: Ekologická likvidace ZDARMA včetně odtahu ZDARMA a vystavení protokolu o ekologické likvidaci ihned při převzetí vozu. Za vozy pro nás zajímavé okamžitá odměna až 15,000 Kč na ruku.

Nonstop objednávka ekologické likvidace na telefoním čísle +420 604 567 703.

Potřebujete se zbavit havarovaného vozidla, které se stalo nepojízdným a je potřeba ho ekologicky zlikvidovat? Nebo vlastníte autovrak, za který už Vás nebaví platit každoročně poplatky? Pak je tu pro Vás naše další služba – provádíme ekologické likvidace vozidel.

Využijte naší služby ekologická likvidace. Zajistíme ekologickou likvidaci Vašeho autovraku ZDARMA včetně odtahu ZDARMA. Převezmeme Vaše vozidlo – autovrak k ekologické likvidaci a následně jej ekologicky zlikvidujeme ZDARMA. Protokol o ekologické likvidaci vám vystavíme ihned při převzetí vozu.

Ušetřete peníze za povinné poplatky přihlášeného vozidla, které jako majitel musíte každoročně hradit!

Naše odtahová služba přijede pro autovrak až k Vám.

Autovrakem je dvoustopé i jednostopé motorové vozidlo, které je zařazeno v centrálním registru vozidel České republiky / MV ČR (obsahuje karoserii + motor s převodovkou). Každý majitel vozidla, který si nechá naší firmou ekologicky zlikvidovat autovrak, obdrží zároveň certifikát o ekologické likvidaci vozidla.

Aby Váš vůz mohl být trvale vyřazen z evidence vozidel, musíte jako jeho majitel na vlastní náklady vůz nechat takzvaně ekologicky zlikvidovat.

Soubory ke stažení

Plná moc pro přihlášení auta a změny.

ODTAHOVÁ SLUŽBA BRNO | +420 604 567 703 | info@odtahovasluzbabrno.com | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt